Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
jruze
11.12.2015 20:33 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
U??vate?
jumep napsal(a):
len laicky, ak je KO baterka tak pri startovani ti zhasnu kontrolky a spadnu pocitace

ak je KO starter, tak ti kontroky pohasnu, ale nezhasnu a nespadne system


Počítače ti spadnou (můžou) klidně i při 9V (při 7V 100%) i u průměrné AKU a dobrém starteru ti napětí klesne i pod 10V (vyzkoušej)- teď jsem to tu řešil na P.308 - dal jsem starší AKU (nic moc ale tak 70%) a 308 chytá na drc - na původní AKU jednou ano jednou ne ,ABS v chybě ztráta napájení + další,dobíjení necelejch 13V , po výměně AKU dobíjení 14,6V , auto bez chyb.(jinak původní aku měla před startem 12,4V )
Jinak já si myslím že čím větší odběr tím menší napětí - myslím to tak že pokud AKU má malou kapacitu nebo starter kvůli ložiskům velký odběr tak poklesne napětí na AKU a když poklesne napětí můžou odpadnout počítače. A ohledně startů - pokud biturbo vstřik nemá protitlak na přepadu tak neotevře - dost časté že odejde ventil na přepadech a potom to nechce chytat.

Takže jestli jsem to dobře pochopil tak pokud zkratuji AKU tak krom toho že jí odpálím budu mít na pólech pořád 12V ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator