Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
DeFuckTo
03.12.2015 18:16 - Re: Koupě Citroenu C5
99
vemda - Co takhle třeba druhý auto v rodině? Táta kamarádky (shodou okolností Němec, žijící u nás) má A8 na normální/pracovní ježdění a A6 avant jako druhý, na výlety na kolech, na hory atp..Ne každý, kdo si koupí nový lepší auto s ním nalítá 10 tisíc měsíčně.. Až jednou tu A6 bude prodávat s nesmyslně málo km, bude mi ho líto, protože si to od něj nikdo nekoupí, jelikož to bude stoporo stočené, viď?

Já do práce jezdím 30km.. Takže jen cesta do/z práce za měsíc 1200km = za 13 let 187 200 km.. Hodně němců do práce jezdí x set km, ale rozhodně je i hodně těch, kteří jezdí třeba 50km..

Je mi uplně fuk, jestli tohle auto je stočený nebo neni, ale je blbost ho zavrhovat jen tak od monitoru jen podle jeho roku výroby a čísla na tachometru. To platí i obráceně, pokud např. má auto 400tkm, 90% Čechů ho zavrhne.. Přitom pokud o něj bylo pečováno a najel to právě třeba na dálnicích v Německu, tak může (a podle mne bude) být v lepším stavu než auto se 100tkm naježděnými po Praze, se zanedbaným servisem atp.. Ale svítí tam jen 100, tak hurá Češi, kupovat! Koneckonců proto se u nás tolik stáčí..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator