Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
jruze
14.11.2015 19:28 - Re: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
U??vate?
umalk napsal(a):
Byl jsem v českých Budějovicích citroen cytycar přímo opravna a prodej aut jen mě řek co to je a jaké kody ale že protokol potřebuje zě mě ho nedá,napsal mě kody na papír ale jaký je který mě nenapsal a prý je to váha dává špatné info jednotce ale to koupím nové to jen vyměním ale spíš řeším to abs a esp páčky pod volantem stojej 10500 cca koukal jsem na citroen service jestly rozebrat a vyčistit stačí nebo koupit starší když pude tot dylema. něco jsem tady už četl ale nevímsi rady.


To jsi si pomohl - mladej tam vydržel snad měsíc a všichni co něco uměli byly ve výpovědi - nevím kdo tam je teď ale... - pokud ti řekl to co jsi napsal hovoří samo za sebe a protokol potřebuje? na co ? diagbox si ukládá vše do paměti a mimo to může vytisknout protokol kolikrát chce - to mi příjde že nevěděl jak -diagbox umí to včetně měřených hodnot,chyb atd.. a neřekl ti co to je - toby ti řekl třeba snímač,nebo čidlo - jedno nebo druhé - diag to řekne přesně!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator