Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Polohy Hydractive
jruze
04.11.2015 08:55 - Re: Polohy Hydractive
U??vate?
c5vyskov napsal(a):
To zvyšování tlaku při zvedání bude dané pákama ramene, ve vyšší poloze je rameno jinak natočené a silově to na pístnici asi vyjde na vyšší sílu. Ve předu se při zvedání tlak zvyšovat nebude, je to stejné jak např. hever panenka, a zvedᚠjakoukoliv váhu, jde to pořád stejně těžko, dole i nahoře. Není důvod, aby to šlo nahoře hůř
A pérování je funkční i v horní poloze, jenom je předpružené na velkou sílu. Nedávno jsem při zvedlém autě nakládal věci na přívěs a přes tažné to škubalo autem nahorů dolů, pak to po otevření dveří ještě dotlačilo do horní polohy.


Holt jinej kraj - jinej mrav asi tam máte jiné auta než co jezdí ke mně a i mé - u mejch aut 4x jsem s pérováním nehnul a to jsem do jednoho dal 600Kg (víc jsem neměl) - pokud ho nechám jen o polohu vejš tak padne na dorazy,pokud nahoře zůstane tam - předek nemám jak zatížit a nehodlám dos..t př.pístnice ,zadních mám dost i s koulema. - na zadku dřív než to povolí dolů zlikviduji pístnice i s koulema

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator