Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
c3001
23.10.2015 17:37 - Re: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
99
zdravim, povodne som si vytvoril vlastne vlakno ( .link. ), ale jumep ma odnavigoval sem, tak skusim este raz rekapitulaciu povodneho postu:

______________________________________________________________
mam dotaz, na displeji sa mi objavuje vyssie spominana hlaska, situacia nasledovna:

- auto stalo cca 2 mesiace vonku na zahrade
- odisla baterka, po vymene sa resetli udaje (cas, datum etc), radio nepytalo kod
- ked som sa s autom pohol, tak bolo po pribrzdeni pocut suchotavy zvuk
- po pribrzdeni na prvej krizovatke naskocila hlaska "ABS/ESP mimo prevadzku", nejde logicky tempomat atd
- po vypnuti zapalovania nesvieti ziadna varovna hlaska, opat az do momentu, nez pribrzdim. staci v podstate minimalna rychlost, natocenie kolies alebo otacka pocas jazdy na to nemaju ziaden vplyv, presiel som ~20km po prazdnych okreskach bez toho, aby to zapipalo a naskocila hlaska, stacilo nasledne raz pribrzdit a opat.
- motor / auto ide normalne, brzdit brzdi, motor nechcipa, ide do otacok, spotreba v norme, ziadna ina zavada nie je na prvy pohlad viditelna.
______________________________________________________________

update 22.10. - nacuval som vecer k muru, aby som si videl na brzdosvetla, stlacim pri nastartovanom motore pedal raz-dvakrat, svetlo svietilo, ked malo, na displeji vsetko ok, stlacim treti krat, svetla nezasvietili, na displeji znama hlaska o ABS/ESP mimo funkcie.

da sa z toho teda usudit, ze to je vadny spinac na brzde? nasiel som si tu na fore obrazok so schemou, podla popisu ludi demontaz nie je zlozita.

otazka znie - ocistit, prestreknut kontoxom, alebo vymenit? na co davat pozor?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator