Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
c5vyskov
01.10.2015 18:26 - Re: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
99
Já se u toho "vw skandálu" nestačím divit. Další článek:
.link.

„Pokud se řidiči ke kontrole nedostaví, tak podle naší analýzy budou mít vůz, který může mít vyšší emise v běžném provozu. Je to jenom na nich. Já bych to kontrolu však řidičům vřele doporučil,“ dodal ok.

Takže vlastně vymlácení katalyzátoru a fapu je ok? V nejhorším bude mít vůz v běžném provozu, o nic nejde. Jak může tohle říct ministr? Vždy ty auta pak nesplňují podmínky homologace. No a v extrému můžeme zrušit i STK, protože takhle se dá zdůvodnit cokoliv. Nefunguje ABS? Však co, v nejhorším bude vůz v běžném provozu hůř brzdit. atd.

Zajímavé je i to video dole. Ta oktávka má asi na neutrál omezené otáčky na 2500, víc to nikdy nevytočí. Ale co pak chtějí měřit? Při 2500 otáčkách nezakouří ani úplný vrak. Čím dál víc mi připadá, že o emise nebo nějakou kontrolu vůbec nejde, ani ze strany státu, ani ze strany výrobců, celé je to jenom divadlo, jakože něco kontrolujeme, vytváříme si zaměstnanost...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator