Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
c5vyskov
19.09.2015 17:15 - Re: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
99
U mě spotřeba celkem sedí s TP - nebo, dá se za tolik jet. Oni to měří při zahřátém motoru, okolní teplota 25°... Já teď mám kombinovanou 4,9 a v TP je něco přes 5. Ale stačí až se ochladí, bude víc kratších cest po městě a půjde to přes 6.
U TSI se všichni ale chlubí, jak jezdí ještě za míň než v TP, tak pak je asi někde chyba, když k hodnotě v TP se VW dostal podvodným měřením
Ale taky myslím, že u novějších aut to tak bude u všech, teď jak měli v Autosalonu ty DS5, tam kombinovaná 3,3, to je mimo realitu. Ono to bude kvůli CO2. Když se vyráběly naše I a II, tak CO2 nikdo neřešil, mohli do TP psát klidně reálnou spotřebu. Teď už za každý gram navíc platí pokuty, tak se jim asi vyplatí švindlovat.
Mě hlavně zaujalo, že s fap-off je člověk za vyvrhela, ale když podobnou věc dělá přímo automobilka, tak to společnosti tolik nevadí (v Evropě)...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator