Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
eisy811
07.09.2015 21:00 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
Za?iato?n?k
jumep napsal(a):
v podstate potrebujes nejaku 5cm dlhu 45mm siroku (nepamatam si presne) ruru, z ktorej vyrezes cast aby sa to tam voslo, dlhu 12stku srob, par podloziek, 27 alebo 30 orech do goli a mozes si to vymenit aj sam

S vybavenim problem nemam, ba by som povedal, ze na to vylisovanie mam skoro idealnu vec - dierovace plechu, kde su rozne priemery, ako s jemnym zavitom pre rucne dierovanie, tak aj rucne hydraulicke, avsak obava z komplikacii. No asi mi nic ine nezostane. Este skusim to Norauto, kedze to je aj rychloservis, ci by to dokazali vymenit, ked to predavaju ako diel. V popiske maju, ze montaz v jejich dielni, len ci to je pravda. Raz som tam bol dat opravit defekt na pneu. Koleso som doniesol, on vybral z neho ten srob, co sposobil unik vzduchu, knot namazal lepidlom, strcil ho dnu, nafukal, odrezal zvysok, strekol jarovou vodou a pri pokladni som zaplatil 25€ . Ja blbec, tie knoty s lepidlom tam maju snad za 6€, vzduch s tlakomerom maju gratis vedla budovy... Kolega si nechal menit predne kotuce a platnicky na Sharane a praca bola za 200€ .
Som tu uz daky ten rok. Za tu dobu sa pritrafi vselico, uz tu aj hodne aut zostalo, hoc koli vcelku nenarocnej oprave, avsak neochote ludi v servisoch. Naposledy tu zostala Octavia s rozbitym diferencialom. Vzhladom na to, ze mala najazdene cez 450 000 km a cez 10 rokov, jej odtah bol v pase, no a v servisoch (neznackovych) ten diferak nik nechcel opravovat, ci vymenit prevodovku za inu, starsiu dovezenu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator