Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Frekvence výměny čepů / C5 III
jruze
24.07.2015 22:51 - Re: Frekvence výměny čepů / C5 III
U??vate?
jumep napsal(a):
mozem porovnat C6 a C5 1 (c6 tu napravu rovnaku)

a ta C6 drzi omnoho lepsie, to ze ma byt drahsia na udrzbu je len z dovodu ze ked nieco treba tak je tam toho viac, nie ze sa to zasadne musi pokazit (ja viem, kazdy to chape po svojom)
- vsetko, vratane tyciek stabilizatora je povodne (180k km) na C6
az teraz mi prdli spodne silentbloky, na jednej strane ked mi na to zatiekla LDS, nic viac som na tej naprave neriesil, kdezto na C5 som menil spodne capy 2x, capy riadenia, silenty napravy 3x a tycky stabilizatora som neratal - piestanky tankodrom je proste smrt pre napravu

a o komforte a stabilite uz nehovorim, to su dve neporovnatelne veci


No limuzka má 230000 a zadek původní (bez chyb) , předek jsem dělal teď (cena na materiálu tuším 3000,- ) za to koupím půl ramena na X7 - stabilita je na X7 na dvě věci zadní náprava je ještě horší - oproti C5I i II - po 100000 je to jak gumová hadice (myslím X7) a dostat to do formy ?? proč se všechny prodávají +- 150 -200 tisíc?? Ještě pokud má 200 tak je před druhou opravou př.nápravy - zadní jen odskakuje , nebo žere gumy.Ano C6 vydrží víc , ale jen amvarová.(pokud se nevysere právě ten amvar) pak už je to úplně v p.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator