Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
jruze
22.04.2015 21:56 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
U??vate?
jumep napsal(a):
vzdy bolo s kym pokecat a vzdy bude a ze sa netaha do 4:00? starneme, to neni programom, ten bol vzdy !


První den po příjezdu se to rozuteklo kolem 22.00 , druhý den kolem 20.oo ještě ano - to tam byli ti co se vrátili kolem 19.30 z projížďky a večeřeli, projížďku prožili mé děti a i jiné skoro celej den viz příloha v 21.00 už tam zůstal jen LUKI + asi čtyři , ostatní padli za vlast , poslední den jako jiné srazy odjezd. Najel jsem za ty dva a půl dne stejně Km jako do Chorvatska , ale seděl jsem za volantem jednou tak dlouho.Má drahá polovina prohlásila že to byl poslední sraz na který jela(asi jí na jiný přemluvím),dětem to bylo celkem jedno - jsou při dlouhých cestách zvyklé spát. Já neznám názor všech,ale dost názorů ano . málo kdo tu řekne co si myslí - já ano já osobně mám jinou představu - požná je to profesionální deformace,ale rád pokecám a klidně i u pivka a podobně i když piju tak 20 x do roka

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator