Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Provozní náklady / C5 III (X7)
jumep
21.04.2015 10:49 - Re: Provozní náklady / C5 III (X7)
Moder?tor
C5 1 a 2 ma svoje neduhy ktore vieme riesit, X7 ma ine neduhy ktore sa budu dat tiez riesit na rovnakej urovni. A to uz nehovorim o tomto: "Sice už veteráni, ale bez dieslových serepetiček. Tím odpadnou 2/3 nákladů na servis.." - to je max blbost, jedine co je naviac na servis u dieselu je naftovy filter.

Ked si niekto kto len nahodou zavadi o C5 (ako bolo vela ludi pri C5 1 a 2) a precita si toto, tak si kupi ford.
Pripadam si akoby som nebol na C5 clube, ale na nejakom das auto a niekto sa tam spytal ci si ma kupit C5 alebo Passat, dostava tu odpoved ze C5 je sracka a nech si jasne kupi passat. On nechce stare auto (aj ked uz aj X7 z 2008 sa da povazovat za stare auto).

Osobne som zobral C6, podvozkovo je na tom podobne/rovnako (lepsie kvoli amvaru, ale to neberem do uvahy) ako X7. Tym ze to je C6 je tam vsetko nacenovane uplne inac a nerobim tu demonizovanie podvozku ake to je drahe a neviem co, je to ine oproti C5 1 a 2, stale musim potvrdit ze je to stabilnejsie. U X7 mi osobne vadi posed v aute, ale co sa tyka servisu a toho co riesim u ludi ktory sem chodia, tak zatial su to drobnosti alebo to co som im povedal hned pri kupe.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator