Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Pylový - kabinový filtr
Koník
19.04.2015 15:40 - Re: Pylový - kabinový filtr
Za?iato?n?k
Tak filtr vyměněn úplně bez problémů. Lámání, těžké ohýbání a podobné obtíže se nekonaly. Filtr šel neskutečně lehce ven a dovnitř šel Champion taky bez obtíží. Třeba díky automatu a jiným pedálům tam jde lépe, než u manuálu. Byl tam nějaký Meyle. Sice byl měkčí ale o půl cm na délku kratší než ten Champion, co jsem tam dával. Takže pochybuji, že se tam konala nějaká pylová, či prachová filtrace. Champion jsem zastrčil až nadoraz a konec byl přesně k okraji, kde na něj zatlačilo lehce víko. Takže by měl být po obvodu těsný. Jinak koupený Champion váží 209g.
Mám ještě takový malý dotaz ... to víko drželo jen na plastovém západce(jazýčku), bez žádného jištění šroubem, viz. příloha. Přitom tam očko v tom víku a díra na šroub je. Má to být ještě přišroubováno ? ta západka nedrží nijak extra. Jestli ano jaký šroub tam patří ? Děkuji. Když za to trochu více potáhnu, tak to otevřu.


jumep napsal(a):
v rychlosti u prveho cloveka bez zlavy .link.

Ze zásady nenakupuji u prvního e-shopu co se mi namane, jen proto, že je nejlevnější. Na Heuréce by měl mít alespoň přes 2000 recenzí, abych s klidem koupil. A tyto obchody už mají ten filtr drachší. Jinak tvůj link ... 356Kč + 126Kč poštovné, které mi naúčtují vydá cenu 482Kč + riziko že příjde poškozený, nebo jiný problém. Takže stále o 86Kč jsem já v AutoKelly níže. Nekoupil jsem zrovna ten nejlevnější ... z pro mne dostupných jsem nejlevnější Starline za 314Kč obešel. Champion jsem vzal jako letitou značku, tak uvidím. No a kvalitu v propustnosti ukáže až čas.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator