Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak funguje hydractive 3 / 3+
jruze
07.04.2015 22:46 - Re: Jak funguje hydractive 3 / 3+
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Sedni se školícím PŠM do auta, připoj diag a jeď .... pokud je nastaveno "automatika" - měkké, tak jak přidᚠhoooodně plyn, tak se přepne na chvilku na tvrdo, zabrzdíš, taky se přepne na tvrdo - všechno vidíš jak přepíná ....
POKUD Dᚠ"sport" tak pokud stojíš, je měkké, při rozjezdu už při malém pohybu plynu hned tvrdí, dotek brzdového pedálu tvrdí, zatáčka tvrdí .... ale pokud se rozjedeš a pak mᚠustálenou rychlost a nepohybuješ plynem nebo volantem tak přepne do měkka aj když je tam "sport" ...
Automatika "stvrzování" funguje za jízdy stále od momentu kdy se auto rozjede.... ne až od 90km/h


V diag v měřených hodnotách mám po zapnutí sport stále po vypnutí sport se změní na měkké /asi je to rozbyté
A jsem zvyklej jezdit a sledovat diag - dost často takto diag používám při testu hodnot motoru a všeho ostatního.A co jsem uvedl ohledně rychlosti jsem myslel snížení podvozku(při tom se projeví ztuhnutí pérování také)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator