Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor 2.0 Hpi bez výkonu
jruze
23.03.2015 18:29 - Re: Motor 2.0 Hpi bez výkonu
U??vate?
Leovy napsal(a):
OK, díky.

Zkusím a pak dám vědět jak to dopadlo


Jednoznačně se dá určit chybný díl poze pokud je elektricky KO,nebo podle kódu chyby(diag je schopná registrovat elektrickou chybu).Pokud nepíše toto tak uvádí pouze hodnoty mimo toleranci a ktomu příslušný kód - ostatní je na zkušenostech. (kolísání bych řekl bývá regulátorem když se přídírá nebo netěsní , snímač ?? podle mne nekolísá,ale měří nesmysly(nevěrohodné hodnoty)- uváděno v diag nekoherentní údaj.K tomu aby to hlásilo chyby o čerpadle a regulátoru stačí vadné podávací čerpadlo v nádrži(napřed to hlásilo nízký tlak a nešel za plynem- následně zhasl motor, po výměně to drželo tlak a hlásilo vadný regulátor a pod otáčkamy šel dolů tlak - takže vysokotlaké čerpadlu nestačilo dávat) - pro vyzkoušení a ověření stačí čerpadlo naplnit olejem a na pár Km to bude OK. - podle mne čerpadlo) -regulátor hlásí chybu protož je blbá hodnota z důvodu přílišného otevření.Pokud by někdo chtěl pod.čerpadlo mám ho tu než ho vrátím - cena ve značce 6800,- nechám za 5000,-(nové)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator