Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Spotřeba - všeobecně
PATaMAT
04.03.2015 22:35 - Re: Spotřeba - všeobecně
U??vate?
63zdenda napsal(a):
jak jsem psal, má průměrná rychlost je na okreskách 43 - 50km a brzda nejsem, rychlost překračuji většinou o 10km více jak dovolená


Ty bláboly tady .... nechtěl jsem, ale musím reagovat.

Tak to ti nemůžu věřit ani náhodou že většinou překračuješ povolenou rychlost o +10 km/h na okreskách a pak mᚠtakovej průměr. Když vezmeš poměr délky cesty po trase - město, vesnice ... a mimoměsto , tak 50 + 10 .... a 90 + 10 ... Z toho ti prostě nemůže vyjít menší průměrka jak 60 - 70 !!!!!!!!!!!!!! Nemůžeš prostě mít za normálních běžných cestovních podmínek - běžný provoz, žádný exrtém ... na okresce průměr míň jak 50, ani jak 60 !

Zrovna minulý týden sem jel na lyže ve všední den v plném provozu Brno - Svitavy - Čeňkovice a kdo to zná, tak cesta zasekaná neustále náklaďáky ... a průměr na cca 110 km start - cíl byl 71km/h. Ano, jel sem svižně, cca + 10km/h nad předpis.
Tak že TY si velká brzda provozu a ostatní normální řidiči tě musí proklínat do sedmého kolena

Když si dám trasu do navigace, nebo třeba i na mapách.cz .... tak mi ve většině případů vyhodí celkový průměr po okreskách cca od 52 do 66 km/h podle charakteru trasy.
Tím že opravdu jezdím +10 nad limit, téměř vždy se dostanu na dané trase na lepší hodnoty než udává navi, většinou okolo cca 65km/h.
Tak průměr tvých 43 - 50km/h je velmi pomalá jízda, brzdící běžný provoz.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator