Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klesání zadní části vozu / C5 I,II
PATaMAT
20.02.2015 16:51 - Re: Klesání zadní části vozu / C5 I,II
U??vate?
macejko74 napsal(a):
Ztak mi psal Jumep kde to mám prasklí (viz like) a jsem pěkně v prdeli prostě na ty trubičky se nejde dostat, ani zvrchu ani ze spodu jak se k tomu dá dostat? Dělal to někdo? Prosím o radu díky.


No, píše se tu všude o klesání zadní části vozu .... to co ti popsal Jumep je ale přívod k předku !!!
Tak že nevím kde mᚠproblém ty ... Pokud se ti skutečně jedná o přívod k přednímu pružení, tak celý svazek tří trubek-hadic odmontuješ dole u středové koule, pak nahoře a držák za kolem u nápravy a celé to vytáhneš nahoru, musíš to jako točit postupně jako " vyšroubovat" z prostoru za motorem. Ale tam obvykle nic nepraská a nehnije, pouze to prosakuje na zalisování trubka-hadice ...
Pokud ale ty mᚠproblém s tlakovkou na zadek, tak to je pouze tenká trubička 3,5mm ta vede samostatně od čerpadla na stěnu kastle a za motorem dolů po podlaze dozadu

Doufák - Zbyňa tu z klubu skutečně dojel ze Splitu do Brna s autem nadoraz dole ( odešlo čerpadlo)
.link.
.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator