Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Startování v nízkých teplotách - diesel
first
02.02.2015 22:12 - Re: Startování v nízkých teplotách - diesel
99
Vstřiky se na diagnostice tváří dobré,žhaviče jsem měřil přímo na nich a jde tam proud při žhavení a minulý rok jsem je všechny vyměnil a všechny původní žhaviče byli ready,odzkoušeno přímo na baterce a krásně žhavily,ale to jsem tam dal už nové rovnou, když už jsem se s tím prcal. Má to najeto 250 000km Jinak jsem vyměnil baterku a doufal , že to bude dobré, bo mi kamarád řekl,že hdi potřebuje na start švih v mrazech a ta původní baterka už rychle strácela otáčky. Ještě pořád dumám nad bublinkama co mi sem tam jdou s palivového filtru,jestli se to tam v čerpadle nemele a netrvá dýl než natlačí tlak pro vstřik. Do filtru hadička bez bublinek a s filtru při prudším přidání plynu a nebo při startování pár bublinek. už jsem několikrát vyměnil filtr paliva a těsnění a nemůžu přijít na to kudy se tam berou. Co myslíte kluci?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator