Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silnější žárovky do couvacích světel
Brzda
17.12.2014 14:11 - Re: Silnější žárovky do couvacích světel
99
jumep napsal(a):
porovnavat C5 s fabkou je trocha odveci uz len kvoli samotnej velkosti a vyhladu dozadu
z C5 dozadu nevidis co umocnuje v tme pocit ze to slabo svieti

nejaka ledkova ziarovka miesto tej co tam je to isto nevyriesi
a dorobit nejake svetlo je tiez pomerne narocne (kvoli umiestneniu) - z tohoto hladiska su nenahraditelne parkovacie senzori ktore dost nahradia to co nevidim / pripadne si tam namontovat kameru ked casto cuvavam niekam kam nevidim


Porovnával jsem C5 s fábkou ne kvůli výhledu z auta, ale kvůli svítivosti couvacích světel, o čemž je toto vlákno. Ve městě je pouliční osvětlení a couvám na senzory a zrcátka v pohodě.
Jak jsem psal v prvním příspěvku, jde mi o osvit prostoru za autem na nestandardních místech jako jsou polní a lesní cesty nebo zahrada, chata. Nějakou díru nebo hlubokou kolej na lesní cestě ti senzory nevyřeší. Teď si pomáhám mlhovkama, ale je to o tom, že podle mě má C5 ty světla blbě (typicky francouzsky) vyřešená. Ty červené pruhy přes světlo sice vypadají pěkně, ale to, že pak světlo blbě svítí frantíci neřeší......

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator