Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
jumep
19.11.2014 10:40 - Re: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
Moder?tor
vytahovat zasa graf znecistenia - kazdy graf a statistika sa da prisposobit tomu co chces vidiet ...

vratim sa k jednemu videu ktore som len nahodou popri inych videl
60te roky, amerika, auta ohromnych objemov a vykonov - cize stara dobra amerika
mesto zamorene smogom, v podstate neustala hmla, zdravotne problemi
70te roky, zakon obmedzujuci emisie, spotrebu, vyzadovanie katalyzatorov atd. prave kvoli znizeniu tohoto smogu
2000 - zabery rovnakych miest a hodnotenie zmeny, jasne bolo vidiet rozdiel v cistote ovzdusia, smogova hmla nikde, statistiky ochoreni o 95% nizsie

ked by si v tych 70tych rokoch hovoril nieco o katalyzatore, znelo by to uplne rovnako ako teraz o fapoch, nikto nehovori ze to je dokonale ale stale sa to zlepsuje, rovnako chapem ze mas ten stary system, osobne to poviem takto - mal som ho v C5 1 tiez, 2.2 - najazdil som obcas s tym 2 nadrze len cisteho mesta, tj. doma nastartoval, presiel 4-5km, zaparkoval, zhasol, za pol hodinu zasa nastartoval a premiestnil sa 2km ... a nemal som s fapom problem, jedine co bolo, ked som vedel ze idem von, pockal som si kym sa zohreje motor a potom ho vyprasil - to bola vacsinou cesta tak okolo 80-120km jednym smerom
auto malo ked som ho posuval bratrancovi cez 400t km, otvarali sme rozvody a hlavu, dokonca nebola ani nejako extra zanesena

toto je debata ktora nikam nepovedie, mas svoj ciel a snazis sa dokazat ze je to tak dobre

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator