Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Level of cooling circuit low
blackmamba
12.11.2014 20:27 - Re: Level of cooling circuit low
99
Pěkný večer,
Já jsem si pořídil Ceee peteecku ted v neděli.
Priznam se k tomu, ze jsem ji nikdy nechtěl. Jsem totiž na japonce a němce.
Ale pak jsem se ji musel omluvit. Fakt me mile překvapila za tu chvilku.
Mám ji pro zenu, čekáme druhé mimco a potřebují něco velkého a bezpečného a v auutomatu.
Od neděle super jízda, mala spotřeba, sedí, žádné drnceni, automat krásné řadí, fakt dobrý a to jsem mel poslední auto Subaru Outback V6 3,0.
Dnes jsem jel v zácpě a najednou mi vylitla teplota, napsalo mi to červené STOP, tak jsem to co nejrychleji odstavil a vypnul motor. Otevrel kapotu a pomalu otevřel víčko. Stejně jsem se opatřil, voda vylitla a docela dlouho přejala. Počkal jsem, az to vychladne a nouzové dolil vodu. Nenašel jsem jsem žádný přepad, napil jsem tam asi 6 litru, je to možný? Docela jsem koukal, co jsem tam dolil. Teplota klesla , ale sviti stále STOP a service.
Teplota, ale nestoupa a auto se chová dobře. Od te doby jsem jel po Brně ještě asi 6km na dvakrát. Porad to svítí, ale jede a teplota OK. Paradox je, ze jsem než se to stalo byl na kontrolní diagnostice primo v Citoenu a tam bylo vše v naprostém pořádku. Ujel jsem asi 10km a stalo se tohle.
Co s tím. Děkuji Jirka

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator