Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: automatická převodovka - sekání při zahřátí
kleki
21.09.2014 18:15 - Re: automatická převodovka - sekání při zahřátí
99
jumep napsal(a):
este si mohol dat kontakt na tych poliakov

osobne tu mam jeden hydroblok otvoreny a nevidel som ziadne puzdra co by sa dali vymenit, len v samotnom labyrinte su piestiky kde je vidiet ako je zodraty ten hlinik labyrintu a ten piestik sa v tom zasekava, co som pocul, ze sa odfrezuje vacsia diera a spravi sa mosadzne puzdro (ma to aj vyssiu zivotnost)

kazdopadne teraz nezabudni menit olej, je to jedna z pricin preco ten hydroblok dostane po hube ...


Ja som s poliakmi nekomunikoval vôbec a všetko za mňa vybavila firma autofra. Na záručnom liste som ale našiel názov firmy a tu je na nich kontakt .link.
Tie púzdra sa nemenia v tom hliníkovom odliatku ale na samotných solenoidových ventiloch a tu je aj nejaké video .link. . Sú na to potrebné prípravky tak som to nechcel rieši sám a radšej som sa obrátil na špecializovanú firmu.
Čo sa týka oleja to je samozrejmá vec , teraz po oprave prevodovky sa mi do nej podarilo dosta 5l nového oleja čo pri náplni cca 7l je viac ako polovica ale som rozhodnutý urobi ďalšiu výmenu po 10000km a potom budem olej meni každých 30000km. Cena oleja na výmenu (4l) je v porovnaní s opravou smiešna. Mne sa ho podarilo zohna za cca 7,50 eur/liter.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator