Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jumep
19.09.2014 20:41 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
Moder?tor
mam tu 1.6tku ...

vybija baterku a hadze antipollution fault / je v nudzovom rezime

chybu jednotka nevypise absolutne ziadnu (upgradol som ju cize nejake ine zasahy softwaroveho razu by byt nemali)

konkretne: nastartujem, napise antipollution, je v nudzaku a viac ako 3000 otacok to neda, pritom vsetky hodnoty su uplne vporiadku
zhasnem motor a ked to necham tak, tak to vytlcie baterku
--
posun nastal ked som odpojil/zapojil vsetky konektory na bsm a riadiacke, prestalo pisat antipollution a vsetko normalne islo, dokonca ani baterku nevymlatilo a uspalo sa to

moja radost skoncila, ked som to dnes znova natocil, vsetko ok, zhasol som to a spokojne isiel prec, vratil som sa asi 4hodiny potom a baterka uplne mrtva, dobil som ju a zasa nudzak

vybrat kable a zasunut uz nepomohlo az teraz vecer som odsroboval jednotku a pohol celou kabelazou a zasa to vypada ze je to ok

moje podozrenie je bud riadiacka motora alebo kabelaz (na tej nejako na pohlad vidno nie je nic, este som nerozpletal)

neriesil niekto takuto pataliu, hlavne ma stve ze ziadna chyba neni nikde vybehnuta (to by mi davalo indiciu na tu riadiacku)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator