Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Batéria alebo elektronika.
Pablik1
14.09.2014 20:35 - Re: Batéria alebo elektronika.
99
jumep napsal(a):
alebo ako som pisal, natiahnut tam spinane + zo zapalovaca

inac nie som si isty uplny tym VANom na tom pine 4, datova zbernica je kreslena na pine 2 a 3 myslim, vo svojej podstate to je jedno, informacia je ze ten pin 7 do vzduchu co je original v aute a dat

ked sa pozreme na schemu, 8410 = radio; CV00 = tacho
pin 2 a 3 radia su kreslene hrube ciary = a koncia v BSI do procesora BSI
pin 6 vidime ze ide do BSI na procesor a poistku F12
pin 4 na poistku F20 v BSI
pin 7 ide do tachometra, displaya a do bsi na procesor a poistku F11

z coho sa tazko da takto presne urcit co tam je, kazdopadne to bude nachylne na nejaky sum na danom mieste ktory sposobi restart BSI, co je tu zakladny problem

ked sa k radiu kupi prevodnik, vzdy som bol v tom ze tento prevodnik okrem citania dat z packy pod volantom si porozumie aj s ostatnymi vecami, osobne som nikdy nebastlil neorigo radio, ak by som vsak mal, asi by som si vyrobil zvlast konektor na napajanie uplne cely (zo zadnej zasuvky trvalych +12, zo zapalovaca spinanych +12, pin 5 by som len prepojil do anteny na zosilovac a na pin 6 z nejakej ziarovky (kludne osvetlenie popolnika) info o rozsvietenych svetlach aby som nahodou tym radiom nieco nesumel do zbernice

the first two characters of the wire codes have the following meaning
first character
B : + battery (BM01A)
M : earth (MC25F)
C : + APC (CM04E)
second character
M : earth (MM01)
E : electric (linked to an ECU) (ME04)
C : bodywork, body (MC50N)
nooo vydržím do srazu,tady jsem v pasti.... jen vim že když jsem zapojil radio tak po nějaké době mi zmizelo uložení z paměti tak jsem navštívil prodejse a jen prohodil PLUSY a pak drželo pamět tak na to kluci juknem na srazíku o.ki.?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator