Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Okno pátých dveří / C5 I/II break
horal
21.08.2014 21:26 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break
99
jumep napsal(a):
spinac - zlomi sa vnutri a ma stali kontakt, alebo otrasom sa zopne

horal: ak si to meral pri otvorenom okne, nemusel si tam namerat nic

Tentokrát jem to zkusil při zavřeném okně, naměřil jsem podivných 8 V a už jsem tušil zradu. Pro ověření mého podezření jsem připojil paralelně k voltmetru žárovku 12 V/5W a napětí kleslo na nulu. Takže to vypadá, že zdroj je příliš měkký, takže by to mohl být buď přerušený vodič v přívodu v textilní ochraně ( a těch 8 V je dáno nějakým malým proudem přes izolace v místě poškození (ale kde, když vlastní ohyb všech vodičů vypadá OK - nebo - a to nevím - samotný zdroj napětí pro mikrospínač má velký vnitřní odpor. Lze nahradit těch + 12 V na žlutém vodiči v černé bužírce u levého pantu okna nějakým jiným zdrojem 12 V - prostě přivést na ten žlutý vodič jdoucí k mikrospínači libovolné napětí 12 V, třeba ze zásuvky v kufru vpravo ? Po čtení příspěvků těch, kteří krátce po výměně mikrospínače se díky vnikání vody dostali na začátek problému, už beru toto vše jen jako boj s technikou a jsem smířen, že budu otvírat nadále celé dveře. Auto je z Belgie a podle stop na místě to vzdali taky a rozpojili konektor u mikrospínače.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator