Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy se startováním - HDi
Tony_Z
04.07.2014 01:17 - Re: Problémy se startováním - HDi
99
DeFuckTo napsal(a):
Tak ráno i večer jsem nastartoval jako vždycky.. To mě čekaj asi pěkný věci, jak tak koukám.
Tony: Je fakt možný, aby startér "jako odpojil baterku"? Jinak točí uplně v pohodě - zkoušel jsem i bez spárovaného immo (samozřejmě přiměřeně) točit dlouho a bez známky nějakýho neduhu..
Jinak díky..


Ano, na startéru nejdříve nebyla poznat změna. Po otočení klíčku všechno zhaslo. Podruhé zase, napotřetí OK (takhle dva dny). Najednou to kleklo úplně. Po otevření startéru byly dosti hluboké vypáleniny v mědi v místě, kde se kloužou uhlíky.

Prostě se nějak rafnul a šlo to do zkratu (možná to nebyl přímo zkrat, ale tak věříme, že si každej dokáže najít graf odběru proudu elektromotoru při rozběhu), tím na baterce pokleslo napětí pod nutnou mez a vše pohaslo (včetně resetu stanic v rádiu).

Vyřešil to startér Starline za 2500kč (2 roky již jede) - dali na něj 3 roky záruku.
A aby bylo jasno, neříkám, že mᚠstejný problém, jen poukazuji na další možnost, co by to mohlo být, jak jsi se původně ptal, co by to mohlo dále být, když ti výměna baterie nepomůže.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator