Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
Almond
04.07.2014 00:21 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
jruze napsal(a):
Třílitrovej automat mám k dispozici,ale jestli je totožná opravdu nedovedu . Předpokládám že výrobce AP je jeden a dělá ho pro Ford , Citroen , jak říkᚠi Renault , tuším i Volvo a kdo ví do čeho ještě. S elektronikou , ale může být problém - ta může a asi i bude specifická k danému autu.Je to sázka do loterie - obal+ útroby budou asi stejné (3l - 3l) a elektroniku přehodit(nemyslím gearbox - jen ovládání) - no je to výzva .

Díky za částečně dobrý zprávy, napíšeš mi víc o tom automatu do SZ? (stav, "historie", cena). Pokud jsem teda správně pochopil, že by byl na prodej Jsi ode mně co by kamenem dohodil, takže s dopravou by nebyl problém. Snad tu někdo napíše víc k zaměnitelnosti, k elektronice... Nerad bych to tam rval, abych zjistil, že to neni kompatibilní


jumep napsal(a):
co konkretne znamena ze je KO
cista slabina u tohoto automatu je proste hydroblok, je hlinikovy, vyderu sa piestiky a tie potom bud netesnia alebo sa zasekavaju a robi to hodne silne psie kusi

Nejdriv pri udrzovani 40km/h nebo 60km/h neustale radil nahoru-dolu-nahoru-dolu, po asi 1s. Majitel neresil, prevodovka zacla vyrazne cukat, bouchat. pri 75km/h se vypnul motor (nouzak?), auto ujelo 50-100m (dobrzdeni) s vypnutym motorem a od te doby velmi divny zvuk z prevodovky + nouzak vzdy par s po nastartovani (zapnuty motor, neschopnost akcelerace).

EDIT: kdyby to někdo ještě po mně řešil, usnadním práci: převodovky v C5 a Espace nejsou záměnné.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator