Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy se startováním - HDi
Hanz 397
02.07.2014 22:24 - Re: Problémy se startováním - HDi
U??vate?
DeFuckTo napsal(a):
Ahoj, dnes jsem ráno přijel do práce, auto stálo na lehkym deštíčku a když jsem večer nasednul, nažhavil a startoval, tak během startování auto chcíplo - motor, kontrolky, všechno(jako bych odpojil baterku). Znovu jsem pootočil klíč do žhavící polohy a nic, jako by nebyla baterka. Vyndám klíč, zkouším znova a ejhle, kontrolky normálně naskočily, stačilo spárovat immo a auto šlo nastartovat a až domu ok(40km). Zkrátka jako by se během prvního startování odpojila baterka. Jen je mi divný, že všechno nastavení zůstalo, pouze horní kaplička se rozhodila, jinak rádio, klima, okna, vše tak, jak bylo nastaveno.
Čas podívat se na to budu mít až o víkendu, tak prosím, někdo nějaký tip čím by to mohlo být? První samozřejmě okouknu baterku, ale co dál? Díky..

Měl jsem tu něco podobnýho a nebyl docvaknutej štekr na commu. Auto měl pán odnova a nikdy nikdo tam nic nedělal... Buď byl teda špatně zacvaklej z výroby(a projevil se po deseti letech )nebo se prostě uvolnil... Takže zkus kouknout tam.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator