Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: rozpalene zadne brzdy
sgt
27.03.2014 08:46 - Re: rozpalene zadne brzdy
U??vate?
Takže referujem včerajšiu opravu: Chyba bola pravdepodobne v zanesených vodiacich čapoch. Problém je, že soudruzi z PSA ušetrili zase pár centov a vodiace čapy nemajú žiadne ochranné manžety, len také malé guferko v diere. Ako sa postupne opotrebúvajú doštičky, špinavý vodiaci čap sa pomaly zasúva do diery až sa sekne...
Inak oba čapy (horný aj dolný) sú identické. Piestik sa dal sikovkami pekne zatoči, takže tam problém nebol.
V prílohe pár foto, kde krásne vidie, ako sú vodiace čapy vydané napospas bordelu... Na XA som nikdy nemal takýto problém a tipujem, že C5 I/II majú rovnaké brzdy.

Ešte mám pár otázok:
- po jazde teplota kotúča o dos klesla, už má teplotu cca podobnú predným kotúčom. Pravý zadný je ale úplne studený. Brzdi ale asi brzdí, kotúč nie je hrdzavý. Mohlo sa sta, že tým prehrievaním mi odišlo ložisko?
- doštičky majú na sebe okrúhle výstupky, jedna vertikálne ďalej od seba, druhá horizontálne blízko seba. Na piestiku sú zase dve diery, ktoré akoby pasovali do tých horizontálnych výstupkov na jednej doštičke. Ale tá doštička z horizontálnymi výstupkami je na opačnej strane ako je piest - rovnako aj na druhom kolese. Nerozumiem prečo sú tam tie výstupky a nechce sa mi veri, že by vo fabrike dali doštičky naopak...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator