Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: rozpalene zadne brzdy
sgt
25.03.2014 17:10 - Re: rozpalene zadne brzdy pri jazde do kopca
U??vate?
Lave zadne koleso (kotuc) je stale horuci po kazdej jazde. Vonkajsia dosticka ma tak 1mm, vnutorna tak 3mm. Dosticky na ostatnych kolesach su takmer ako nove (brzdim vacsinou motorom, auto ma 50tkm). Ta vonkajsia dosticka je mensia preto, lebo pred rokom v zime sa mi zapiekla. Ked som na jar na to prisiel, vsetko som vycistil a bral som to ako hotovu vec. Teraz som na to prisiel, ze asi nie
Co som vcera odskusal a spravil:
- počas brzdenia necitit žiadne vibrovanie, ani nejaké divne zvuky
- dosticky a vodiace drazky na brzdici vycistene, namazane. Rovnako vodiace sroby plavajuceho strmena.
- lanko el. rucnej brzdy po odbrzdeni je volne, toto nie je problem.
- piest sa mi nedarilo zatlacit (asi treba otacat - neviem smer), ked som ale potahoval za packu rucnej brzdy, piestik sa vysuval a aj vracal
- skusil som odpustit cez odvzusnovak cca pol deci brzdovky ci nie je zavzdusnena, ziadne bublinky...

Jedine co ma este napada, je vypustit cez odvzusnovak ovela viac brzdovky, aby som mal istotu ze to nie je zavzdusnene niekde od posilovaca/ABS... Neviem ale kolko: deci, dva? Resp. moze to vobec robit zavzdusnenie? :

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator