Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s výškou na zadní nápravě
PATaMAT
01.03.2014 18:20 - Re: Problém s výškou na zadní nápravě
U??vate?
jruze napsal(a):
PataMat ví o čem mluví a jistě to i stačí,ale já si říkám že každá guma stárne a tak dávám všechny - nejvíc práce dá to rozebrat a složit - ten jeden Okroužek mne nepoloží ani finančně ani pracovně


Já jen vycházím z toho, že pístnice na CX, BX, XM, XA ... staré 30 - 40 let chodí pořád stejně dobře a tyto gumové "podkládací" hranaté kroužky jsou tam původní. Nemám rád zbytečnou práci a zbytečné investice bez užitku, to vše ...

Jak si psal o "nalepeném" kousku hliníku na pístnici co dělá rýhu, tak s tím sem se setkal taky a to hodněkrát, ale je zajímavé, že většinou pouze na C5 pístnicích. Dělá to na mne dojem, že někde v některé drážce je bordel - špóny z výroby a ty se pak někdy dostanou na píst a přidřou se tam.


jruze napsal(a):
Teď jsem to tu řešil při přetěsnění pístnic - měl jsem tu menší rozebral a byly tam větší - zadali jsme podle vin a menší ????? nechápali ani v Citroenu



jruze napsal(a):
No já kouk jen že je tam vin , čísla v hlavě nemám. A skladník v Citroenu by to měl vědět a dát správné tam co jezdím já to vědí


Už to vědí ??? Jak říkám, je chyba v dokumentaci, tak že otrocky podle VIN objednávají špatně ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator