Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
del42sa
19.12.2013 18:41 - Re: Co nového chystá Citroen
99
robo napsal(a):
ja ked som si to prelozil do anglictiny tak sa tam nikde nepise o skonceni C5, jednoducho idu investovat aby mohli vyrabat na linke C5,P508 a nasledovnika 5008
.link.
problem iba je kolko budu mat objednavok v 2016

Production should begin in mid -2016 and this vehicle assigned to one site of Rennes, will be marketed late 2016.

Production volume will reach 70,000 vehicles per year considered a " first step ," said Denis Martin . The latter relies on a "success" of the new vehicle that would achieve with the 508 and C5 , a production volume of 120,000 units The Janais per year or from 120,000 to 150,000 units .


Problém ale je že ty překládᚠz úplně jiného článku než já, hlavně že jsem do té zprávy dal odkaz na původní článek......

Jinak ano ve tvém článku se nic o konci C5 nepíše, v tom mém ano. Ve tvém článku se uvádí i o něco vyšší možná horní hranice počtu vozů produkovaných v továrně Rennes. (30.000 Ks navíc) . Kde je pravda teď asi nezjistíme a nezbyde než počkat na oficiální zprávy z PSA.

Osobně doufám, že to tak nebude a že C5 nebude nahrazena něčí takovým .link.



c5vyskov napsal(a):
Rozdíl v čem?

del42sa: "Pokud PSA chtějí pozvedávat image Peugeotu, tak a to nedělají na úkor Citroenu. Vůbec není potřeba aby byl Citroen postaven níže než Peugeot. " - Přesně tak, mají teda Peugeot postavit nad Citroen - posunout ho k prémii. Ale jednodušší je Peugeot nechat v mainstreamu a Citroen shodit k lowcostu.


ale já vůbec nezpochybňuju prodeje řady DS, problém vidím v nabídce modelů. Jak jsem už napsal, zákazník, který doposud jezdil ve vrcholné verzi C5/C6 s V6 HDI motorem nebude chtít přesedlat do DS4 nebo DS5, které jsou o třídu níže. Já osobně teď jezdím s V6 v plné palbě a logicky očekávám nástupce v podobné úrovni výbavy. ( víceprvková náprava vpředu a vzadu, hydractive, silný motor ) Tohle mě stávající modelová řada DS nenabídne. Pokud by existovala v řadě DS nějaká alternativa k současné C5 nebo C6, tak má zákazník z čeho vybírat. Taková nabídka ale neexistuje a zatím ani žádný podobný vůz není v přípravě. DS9 bylo jen designové cvičení nikoliv reálný model a pokud chtějí mít v roce 2016/17 nějakého důstojného nástupce C5 v řadě DS, tak to už aby na něm začali dělat, protože za tak krátkou dobu to auto postavit nestihnou a pokud by opravdu ukončili výrobu C5 bez náhrady, tak přijdou o klienty, protože toho kdo měl C5 s hydraulikou DS5 při vší úctě opravdu nemůže uspokojit ani komfortem ani vnitřním prostorem a ani jizdními vlastnostmi...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator