Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: EGR ventil - čištění
jruze
30.11.2013 21:37 - Re: EGR ventil - čištění
U??vate?
jumep napsal(a):
1. nemas tam na chladici na pravej strane taky modry ventil? videl som to uz velakrat a snad ani jeden nebol dobry - bude mat vplyv na ohrievanie auta, ale nikde inde okrem diag to nic nenapise
2. mechanicky zodraty egr - to co uz som ti pisal, nepomoze vycistit, ale vymenit

prechodna zavada: nedostatocny podtlak a neotvorilo dostatocne turbo - aj toto ma snimac otvorenia
precistit podtlakove potrubia a skontrolovat (ked si vyberal ten egr, tu trubicku nad nim si nemal odpojenu, to je privod podtlaku pre ventil turba


Teď jsem to tu řešil(přesně to samé)- EGR je KO,ale zaslepený,odvzdušnění (ventil na chladiči chodí),ale má tam zřejmě komoru s el. ventilem a ten se takto hlásí(nicméně má to vliv jen na rychlejší ohřev) - nízký tlak turba : v dílně hodnoty OK za jízdy nízký tlak - potom jsem našel tak 2 cm díru v hadici na co jde od turba do ypsylonky - dal jinou a jede jak z praku a bez hlášek a ztráty výkonu. A to ještě najel asi 2000Km s otočenou zátkou na nádrži(má jen jeden magnet) - diferenčák byl přes 200 na volnoběh (až jsem si myslel že kecá)-zapoměl jsem si to uložit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator