Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
jruze
18.10.2013 03:12 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
U??vate?
jumep napsal(a):
schemu ti dam, ale v tom tvojom popise sa neviem vysomarit z toho

ale aby som dal schemu potrebujem viac udajov, opr, motor ....


Schemu už mám.
Jednoduché - netočí sahara. chyba nesoulad otaček obou rychlostí. v testu nefunkční (původní nešel dali s jumpera to samé nešel také) v měřených hodnotách bylo a je otáčky sahary 100% požadavek 0% při testu na kontaktech (silných) + a - 12V (takže relé dobré , přívod proudu OK) - ventilátor se ani nehne. dál jsem můj ventilátor(jiná elektronika z C5 II) v testu OK točí jak má chyby žádné nevyhodí - měřené hodnoty : požadavek na otáčky 0% otáčky 100% - ventilátor stojí i v teplotě motoru 95stupňů nic. - zapnu klimu na automat klima sepne a roztočí se i sahara (to by bylo správné) v měřených hodnotách se změní : otáčky ventilátoru 0%(přitom se točí) a požadavek (mění se podle tlaku v systému klima) 4O% až 68%ot - ventilátor sahary nereaguje na teplotu motoru(nesepne výkonové relé) to sepne jen když je seplá klima na automat. Prostě chybí inpulz na sepnutí relé sahary při ohřátém motoru třeba 95 stupňů by mněl chladit a nic - přitom v měřených hodnotách je že točí na 100% pořád (proto asi ani inpulz do relé není) a požadavek od ECU je 0% v momentě co pustím klimu se změní v měřených hodnotách hodnota požadavku na skutečné otáčky sahary(z původní hodnoty 0% na třeba 50%) a políčku otáčky sahary se objeví 0% ot. Zkrátka normálně by mělo být : požadavek xx%(třeba 50%) a otáčky +- třeba dle požadavku 50%ot. U tohoto auta to prostě kecá a ukazuje nesmysly a i tak dělá

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator