Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
DeFuckTo
04.07.2013 20:53 - Re: zaviněná dopravní nehoda
99
Jak jsem psal, že budu za hajzla, no a je to pravda.. To je problém, když někdo nesdílí většinovej názor... Jsem strašnej vůl, hajzl, šmejd atp, a to jen proto, že mi ho neni líto.. Jak jsem řek, líto mi je jiných lidí.. Nedovedu si ani představit, jak byste mě označili, kdybych napsal něco ve smyslu " hurá, dobře mu tak".. Jenže vy nechápete rozdíl mezi tím, když je někomu něco "jedno" nebo jestli z toho má radost..
Položte si sami pro sebe otázku, že kdyby k této nehodě nedošlo a on zabil někoho ve městě o pár km dál, taky byste pro něj "brečeli"? Je jasné, že ne, jenže to nepřiznáte, protože byste nezapadli mezi stádo, které má zafixováno smrt - lituju, bohužel jen navenek.. Jako ten 17ti letej (nebojim se napsat) zmetek v audině, jak uhořel.. Všichni ho strašně litujou a proč? No protože to je ještě "dítě", bejt mu 25, tak všichni řeknou "dobře mu tak".. Trochu povrchní ne?

.link. - Tady můžete sesekat všechny smrtpřející lidi a nemusíme řešit to, co tu řešíme a stejně nevyřešíme.. Haleluja.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator