Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
jruze
16.06.2013 19:38 - Re: FAP - Filtr pevných částic
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Tak po zjištění,že můj oř také vlastní fap,není vybranej,jsem se pustil do jeho očisty,jeden šroub na objímce řezanej,tři utržený,dále jsem nemohl povolit dvě převlečný matky na obou trubičkách,musel jsem je sundat ve spoji,když jsem vyndal celou sestavu fap+katalysátor,tak jsem se poradil s přítelem na telefonu Hanzem,jruze nebral,pok už samé wapkování byla malina,po zhlédnutí čištění fapu jsem zkonstatoval,že jsem ho neměl zas tolik ucpán,jaké jsem vyděl případy,černej jsem byl jak bota,nechal jsem vyschnout ve sterylisátoru,zdál se mi stále vlhký,tak jsem ho dal ještě přez noc na ventilátor,mezi tim odvrtání zalomených šroubů,některé navařené nové,po zpětné montáži a projetí cca 10km se zdá motor o něco živější,jde lépe za plynem,myslím,že to byl dobrý skutek pro mého mazlíka,ještě doplnit aditiva a hurá na diagnostiku,to mé zkušenosti s fapem,


Omlouvám se že jsem nebral,ale proč dvě trubky? stačí ta zadní(na fapu) - někdy je to porod - samotný FAP je sranda,ale to okolo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator