Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Brzdové kotouče
TomasT
09.06.2013 15:53 - Re: Brzdové kotouče
99
jumep napsal(a):
tak ze to je lepene je normalne a kladivo + spray na povolovanie pomoze vzdy, treba vediet kde nastriekat a kde uderit, dam ich dole aj bez poskodenia, aj ked teda je to dobra makacka
a tie torxy co drzia samotne kotuce povolujem tak ze mam narazak a len ho rukou otacam a trieskam don kladivom az kym sa nepodari osrobovat, inak som vzdy strhol na nom hrany a potom vrtal

No já jsem se u toho kotouče už bál o ložisko, kdybych do toho třískal víc - už takhle jsem kladivem olámal obvod kotouče. Rozříznutí krásně pomohlo (stejně šel rovnou do odpadu), jen se musel dávat pozor abych nevzal i náboj. Sprej jsem samozřejmě měl a používal.
Na ty velké lepené šrouby zezadu jsem měl torx kvalitní (jiný bych asi zničil), na rozdíl od noname čínské gola sady - podařilo se mi na ní ohnout tu pevnou páku
Malé torxy co drží kotouč šly samy - ty jsem povolil lehkým trhnutím i bez zabržděného kotouče. Dal jsem tam pak originální šrouby zpátky, vypadaly lépe než ty na křížový šroubovák, co byly u nových kotoučů.

No, zas jednou hotová práce, kterou už na tomhle autě podruhé dělat nebudu.
Víc jsem se vyzuřil ve čtvrtek na manželčině C3, když mě při výměně spodního čepu vyskočila poloosa a auto udělalo loužičku

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator