Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II
DeFuckTo
03.04.2013 21:59 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II
99
DrMarvin:
Budeš tam mít ulomený takový plast, který funguje jako zarážka, takže se to sklápí až dokud to nenarazí na jinej odpor, tj. sklo, při otevřeném oknu se zrcátko sklopí ještě trochu víc.. Rozebrat mi to šlo celkem v pohodě, moc si to ale nepamatuju. Vydloubnout sklo(nasrtavit nadoraz dolu a šroubovákem opatrně vycvakat), pak sejmout kryt zrcátka, potom odcvaknout čidlo teploměru(pokud tam je), odšroubovat 2 hvězdičky a pak už by to mělo jít samo. Je to plast, takže to chce dělat v teple a opatrně.. Já to rozebral, nepřišel jsem v rychlosti na to, jak tam dát dostatečnou náhradu - to sklápění má docela sílu, tak jsem se na to vyprdnul.. A ten plastík se nejspíš bude nacházet ve drážce pod zrcátkem. Chvilku mi trvalo, než jsem pochopil jak to tam funguje, ale dá se to, když to mᚠrozebraný a pákrát zrcadla sklopíš a odklopíš..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator