Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Opravná sada předního brzdiče - prachovka
jruze
12.03.2013 23:12 - Re: Opravná sada předního brzdiče - prachovka
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Ty si to asi nepochopil … Ty sady co nahodil růže z ebay jsou TY STEJNÉ co píšu já a koupíš je i tady u nás. Tu na C5 z toho linku (ebay – růže „ale v téhle je i ta na ručku .link.“ ) sem měl nedávno v ruce a ta prachovka je jiná, je moc vysoká a na průměr malá na předek C5 I / II nejde použít. Jsou to sady na ZADEK s parkovací brzdou ( elektrickou) C5 III ... Ještě mám objednanou tu na C4 , tam podle obrázku vypadá ta prachovka že je nižší, že by možná mohla pasovat na předek C5 I / II. Až dorazí dám vědět.


Já jsem byl línej to prohledat celé jen jsem si předtím uložil pouze obrázek z C5 bez odkazu - ta firma dělá všechny druhy na snad všechny auta(když dělají na C4 tak i na C5) a samo je lepší tady a zaméně , ale v těch sadách tady jsem tu gumičku níkde neviděl - a pořád by bylo lepší dát 500,- za vše co potřebuješ do brzdiče než třeba 2000,- za repas( a budeš mít jistotu že se ti nepovede trefit na to na co mně - opačný závit na ručce)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator