Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
DeFuckTo
22.11.2012 13:58 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Zdravím, předem se omlouvám, ale nestíhám číst celé toto téma (musím pracovat a v sobotu potřebuju jet do Španělska)..
Po cca hodině jízdy na dálnici vyskočila hláška AF+service a kontrolka motoru, auto jelo pořád stejně, jako vždycky.. Potom jsem dvakrát auto startoval, pořád hláška, teď jsme startovali po třetí, táta mi šlapal na plyn, já otevřel a zavřel víčko nádrže(včera jsem tankoval), z výfuku žádnej kouř, swirl normálně funguje a hláška pořád. Chcípli sme auto, já prohrabal hadice co jsou vidět hned po otevření kapoty a na těch ventilech u koule na řidičový straně, nastartuju(po čtvrté) a bez hlášky a servisu. Trochu jsem to tůroval a tak, ale hláška se neobjevila. Diagnostika bude zítra ráno, co mi prosím, zatím poradíte? Je možný, že jsem tim šaháním tu chybu "opravil" a zůstala uložená už jen v paměti? Moc díky, a ještě jednou se omlouvám..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator