Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
odol
17.11.2012 11:56 - Re: Ventilátor beží i po vypnutí motora
99
jumep napsal(a):
fapoff je oj.... a nie odstranenie fapu, takze kludne si to moze myslet cokolvek a pustat vrtulu

druha vec je aku teplotu ti to ukazuje (ci neni nacate chladenie alebo tepelne cidlo)

Teplota vody po zahřátí motoru neroste a ručička je stále uprostřed. S autem jsem jezdil s vykuchaným FAP asi měsíc než jsem to nechal upravit i v řídící jednotce. Během tohoto měsíce i před odstraněním mi svítila chyba Depollution system faulty. Dost často se motor snažil o regeneraci FAP (je to znát i na chodu motoru) a po vypnutí motoru sahara dochlazovala někdy i deset minut. Před úpravou SW hlásila diagnostika proražený FAP filtr což je předpokládám správně. Před 2 dny jsem nechal upravit i SW řídící jednotky. Chyba zmizela, ale mám pocit že se stále snaží o regeneraci (sahara opět po vypnutí motoru jede - ne po každém vypnutí). Chápu tedy dobře že ta SW úprava je jen oj...., kde se vypne sledování čidel, stav aditiva a chyb fap, ale o regeneraci FAP se snaží dále?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator