Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 I - klapky
Jimik
10.10.2012 14:29 - Re: Problémy s topením v C5 I - klapky
Za?iato?n?k
jumep napsal(a):
ps. kombinacky - ked ten motorcek uchytis pevne do zveraku tak ho v pohode udrzis kombinackami

Ani tak nejde o to, že bych ho neudržel, jak o to, že síla točení už byla tak velká, že si myslím, že by při této síle by už dávno povolilo něco jiného (plast v v topení), takže jsem raději povolil.

PS.: Svěrák - Při pokusu jestli elektronika nastaví správně doraz po zvýšení proudového odběru musí být motorek připojen ke konektoru v autě. Proto mi tu jaksi nepasuje ten svěrák. Edit: Jo aha to bylo na Pablika

Ještě jedna věc. Když jsem hvězdičku namontoval ve štatné poloze a sledoval funkci endoskopem, šlo vidět jak po dosažení krajní polohy motorek pokračoval vesele dál přez zuby hvězdičky a zastavil se až po odpracování potřebného počtu otáček. I když na vaši obranu, stav hvězdičky v topení nebyl zrovna v nejlepší kondici.
Co se týče odpojení baterky:
1. buď se musí baterie včas zapojit než dojde k vynulování paměti. (I když to můžou být teoreticky i týdny)
2. nebo je použita (to pravděpodobně) pamě která nepotřebuje napájení. Teď nevím jak se to jmenuje, všichni to známe z flashdisku. Tady už jde o roky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator