Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace - jednozónový režim - jak nastavit?
Roozena
17.07.2012 14:17 - Re: Klimatizace - jednozónový režim - jak nastavit?
99
jumep napsal(a):
Roozena - v klimatizacnej jednotke o tom najdes velko H ... skus zapnut a pohladat v diagnostike sprevadzkovanie klimatizacie na displayi v jednotke displayu ... (takisto sa cdmenic a podobne veci nepustaju v radiu ale v displayi)


Tedy - buď mám nějakou prapodivnou verzi Lexie, nebo auta - tak či onak jsem tuhle variantu propátral již včera a pro sichr i dnes - ani prd - jedná se o dialog prvních dvou příloh, kde se skutečně mj. dá nastavit, které periferie budou zobrazovány a editovány či nikoliv. o režimech klimy ni řádka ...

Nicméně - šance vnutit klimě jednozonový režim existuje - v mém případě patrně pouze přez diagnostiku a to změnou položky - viz příloha č. 3. - "Typ směšování vzduchu". Klimataizace po změně položky na "Jednozonový" zachová separátní rozdělování vzduchu a mixuje řídí teplotu na obou místech stejně a to na základě požadavku z místa řidiče - indikováno levým displayem. Pravý display a roller se bohužel tváří, jako by byl funkční, čili se otáčením rolleru mění na display nastavená teplota, ale jednotka klimatizace ji ignoruje, což může u neinformovaného vést k pindům - dyk ti ten krám nefunguje - ...

Holt nenám možnost jako Mikra - dík za inspiraci - bohužel už i v případě cca 2-3 st. rozdílu je celkem znát, jaxe od spolujezdce v zatáčkách "přelévá" jinak teplý vzduch k řidiči. Páč sem řidič, který poměrně často laboruje s teplotou, tak mě to štvalo a jednozona je pro mě výhodnější volba.
Jen by mě zajímalo, jestli je to vlastnost všech C5III či pouze toho mýho vozítka...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator