Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Plynový pedál - motor nereaguje
modroczky
11.07.2012 00:44 - Re: Plynový pedál - motor nereaguje
99
Zdravim všetkých.
Prosím Vás o radu, vlastním C5 2.0HDI II 100kW Break r.v. 2005. Auto má nabehnutých 230000km, som na to nabehal za pol roka 25000. Za tú dobu skoro žiadny problem, no nedávno dodišiel mi EGR, auto sa zastavilo, odahovka, výmena, ide to ďalej. Diagnostika spravená, šlape to ok, vyskúšané, ale po cca. 100km sa mi začalo znova blbnú, počas jazdy motor zdochýňal, na vožnobeh to išlo. Po vypnutí motora a znova naštarovaní to zase ok. Zase sa to objavilo asi po 1000km. Vypnu-naštarova, zase to ide ok. Sa to ešte raz objavilo minulý týždeň, ale včera to už po každých 5km. Podarilo sa mi dosta domov tak, že plynovy pedal som stlačal len velmi malo jemne /nešiel som s pedalom do strednej polohy/, otáčky do 2100, tak to išlo bez problemov. Vyskúšal som aj to, že pri objavení problému som sa zastavil, auto ide na volnobeh - stlačil som pedál asi do strednej polohy a držal som tam. motor začalo zdochýna, no po pár sec. zažalo samo pravidelne pridáva plyn. potom vyp. zap. a ide ďalej. Môj servisák hovorí, že auto dá na test, nemusí to by pedal - bude to tento týždeň, no chcel by som Vás o radu, či to môže spôsobi ten elektronický pedál.
Ďakujem.
Tomáš.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator