Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace ve 2000+-
jruze
25.04.2012 23:18 - Re: Vibrace ve 2000+-
U??vate?
jumep napsal(a):
osobne by som vybracie nehadzal na silentbloky, mam oba utrhnute (keby som mal cas si ich vymenit ako by to bolo fajn) ...

takisto remenica na kluke si nemyslim zeby robila vybracie, ta bude hrkotat a v najhorsom pripade padne do rozvodov ...

ak to vybruje aj na volnobeh, je to z motora alebo hydromenica
otazka je ake su to vybracie ... frequencia, zvysuje / znizuje sa otackami?


Já jsem mněl KO kost+ siletblok převodovky(ten je přitaženej 8.šrobem k držáku převodovky-uprostřed a ten se ucvakl) a žádné vybrace,+ předtím k tomu i silent. pod kostí a též bez, + předtím spodní na motoru. Nikdy nebyly vybrace v uváděných otáčkách.Jediné jak se to projevilo bylo po zařazení D. nebo R. to bouchlo - jak to šlo do dorazu ve vůly, a někdy jakoby převodovka trochu kopla(při dojezdu na semaforu při podřazování).Ten motor se někde opře a tam je do podřazení max. při přeřazení se hne v té vůly.Ty to popisuješ jako v tahu.Dávám za pravdu Jumepovi-jen jsem nechtěl s měničem strašit,ale ten by se měl nebo mohl projevit i prokluzem nebo špatnou funkcí.V motoru - nen by měl mít vybrace zase i bez kvaltu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator