Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tmavící folie na skla
Pablik1
11.02.2012 08:27 - Re: tmavící folie na skla
99
jumep napsal(a):
dnes som skoro napalil do jedneho co mal ofoliovane auto preco? folia ce 3tie brzdove svetlo, svietilo mu na prdel slnko a on zdupal na brzdy na poslednu chvilu cez jeho tmave folie tiez nebolo vidiet co je pred nim ... a ani to ze telefonoval ...
Petře,chápu že tě naprdnul s 3brzd.světlem=folie ale na druhou stranu spousta aut nemá 3světlo,nebo má nefunkční kterékoliv brzd.světlo anebo jsou střelci(hlavně vw golf3.se zatmavenými lampamy)neboj jen co povolí mrazíky já to u své káry napravím!ale v každém případě bys byl při crashi viníkem ty...pokud bys mu roztřelil prdel na káře-dodržení bezp.vzdálenosti,předvídání provozu,nepřispůsobení stavu a povaze vozovky a blá,blá,blá...ale je pravda že nesmí být zakryté 3brz.světlo.to co jěště chci dodat asi patří jinam:sehnal jsem si kluka co dělá elektroniku,ukázal jsem mu mé nefunkční 3brzd.světlo a je schopný ho opravit cca.za 5set nějakýma speciál diodama osadit-které čím dýl stojí člověk na brzdě tím víc začnou zvyšovat intenzitu světla a hlavně utěsní to světlo proti vlhkosti-jdu do toho

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator