Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tmavící folie na skla
Hanz 397
03.02.2012 23:37 - Re: tmavící folie na skla
U??vate?
jumep napsal(a):
dnes som skoro napalil do jedneho co mal ofoliovane auto
preco?
folia ce 3tie brzdove svetlo, svietilo mu na prdel slnko a on zdupal na brzdy na poslednu chvilu
cez jeho tmave folie tiez nebolo vidiet co je pred nim ... a ani to ze telefonoval ...

V tomto případě bych si,pane kolego,dovolil oponovat . Já folie na autě mám(pouze vzadu,pokovené,propustnost 80%) a vidím v nich jen samá pozitiva. O těch ale psát nechci. Chci říct to,že poslední auto,skrz které bylo vidět před něj,byl Favorit. Pak už přes vysoký zadky a velký opěrky hlavy bylo vidět tak akorát prd. Když do někoho nechci nabourat,tak si od něj držím větší odstup(a už folie má,nebo ne) a snažím se předvídat,co asi udělá. Je pravda,že to nelze vždy. No a když potřebuju vědět,co se děje před ním,tak jsem vždycky tak daleko za ním,že to prostě více,či méně vidím. To 3.brzdové je problém,to uznávám,ale na druhou stranu po našich krásných,hladkých silnicích jezdí pořád ještě dost aut,která ho nemjí a těm za nima stačí vidět ta dvě,která jsou normálně ve světlech.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator