Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kolik už vás C5 stála?
jumep
21.10.2011 14:07 - Re: Kolik už vás C5 stála?
Moder?tor
Pablik1 napsal(a):
jumep napsal(a):
stale mi nejde do hlavy zmyselnost tejto otazky ... ak by bola otazka len o vadach mimo bezneho servisu a spotrebneho materialu, tak by som to hadam pochopil ... bola by z toho mozno aj dobra statistika ... ale takto mi to nijako nejde do hlavy, vsetci ste tam zabudli zarata ziarovky a umyvanie auta a .... rozvody = spotreba oleje a naplne = spotreba gumy = spotreba capy = spotreba fap = spotreba (aj ked to spravi 150E za eolys vo svojej podstate) opravy remenica na kluke (da sa brat ako spotreba rozvodov .. ale povedzme) spojka (takisto vo svojej podstate spotreba, pokial to teda neni pri 100t km) - rata sa aj zotrvak, je sucastou spojky egr podtlaky turbo striky ramena napravy brzdove strmene --- co sa tyka mna tak od 2007 a 90% mestkej premavky / 100t km (realny zaciatok km co mam auto je asi 190t) auto som kupoval bez airbagov - teda vystrelene bagy to ma stalo povedzme 32000 v ktorych je aj domontovanie PA a podobnych veci remenica na kluke ramena alternator lanovody rucnej cakaju ma striky
mě to třeba zajímá,protože když jsem šel do citronka tak jsem byl upozorňován že jsou to dost velké pokladničky ale zatím se držím v rozumných hranicích.vím taky že pokud se kupuje ojetina tak prvotní náklady se pohybují kolem 30%pořiz.ceny vozu....


to je uplne vporiadku, ale treba rozdelit na
jazdne naklady (spotreba, umyvanie, cackanie ...)
prevadzkove naklady (tam spadaju oleje, capy, rozvody, gumy atd.)
poruchove naklady (tj. striky atd. to co sa pokazilo a nie je spotreba, samotna poruchovost)

inak tie udaje su cisto zavadzajuce a neobjektivne ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator