Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nízké volnobežné otáčky
jumep
09.06.2011 18:14 - Re: Nízké volnobežné otáčky
Moder?tor
xander napsal(a):
Jumep: za jazdy auto problem nerobí na každom stupni šlape super ale akonáhle auto zastavím na neutral tak začnú tie otáčky skáka. Keď som bol na diagnostike vypisovalo tam dos vela chýb ohladom skratov. Radio v skrate, Budíky v skrate a podobne povedal že to može ma aj za následok aj to kolísanie otáčok. Povedal že stačí aby tie káble nemajú taký odpor aký majú ma a už to blbne dalej pozeral aj to čidlo tlaku paliva povedal že je tam nejaká sieka a ked je znečistená tak to takto blbne. Ked som to pozeral žiadnu sieku som nenašiel. Potom to tam písalo žhaviče len že tie nejdú odkedy som auto kúpil. Auto aj v zime pri -20 chytá na brnk a ešte mu na tej diagnostike ukazovalo že 1 a 4 valec tuším majú troška iné hodnoty ako by mali ma ale zase že to je chyba v elektrike. Palivový filter je nový aditívum si auto vstrekuje samo.


utekaj odtial daleko prosimta

1. Budiky a Radio maju vzdy chybu - je to bug systemu
Budiky budu pisat o nekorektnej info o rychlosti, otackach a este jedna drobnost
Radio ma vzdy chybu na antene

ak toto nevie diagnostiku videl zdaleka, takze utekaj
2. zhavice to auto extremne na start nepotrebuje, staci ze je jeden zly / nemaju vsetky spravny odber a bude tam chyba
3. ak je sietka upchata od pilin, tak bude najskor cerpadlo odchadzat, niektore regulatory sietku nemaju
4. aditivum si to vstrekuje len eolys kvoli fap filtru, co je uplne nieco ine
5. sprav si vylet a dojdi, myslim ze bude jednoduchsie ako sa nechat natahovat ....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator