Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
jruze
08.06.2011 22:03 - Re: Klimatizace nechladí
U??vate?
c5vyskov napsal(a):
No jo, ale to už by byla úplná krize kdyby to tlačilo ven vzduch Navíc když s chladivem uteče i olej, tak by to moc dlouho vzduch netlačilo... Zase si vem ledničku, co ta vydává za zvuky po vypnutí kompresoru, syčení bublání a to je všechno ok
Je možný, že ten tlakový spínač je K.O., ale rozhodně je málo chladiva (není vůbec), jinak by to chladilo. Takže první bych hledal místo úniku.

PS: Že je v klimě tlak nic neznamená, stejný tlak tam bude i když ti 90% chladiva uteče - vem si jako příklad bombu na PB. Taky je v ní pořád stejný tlak a až jak všechen PB přejde do plynné fáze tak najednou tlak klesne na nulu. Množství chladiva poznᚠjedině odsátím.
Ještě jednou jsem poslouchal na youtube ten zvuk a je úplně stejný jako byl u mě a fakt mi chladivo do kabiny nešlo


To chceš říct že do okruhu nacpou 3dcl oleje kolem 1l chladiva a na správný tlak dofoukaj vzduchem? Nebo jak ? Pravda mé informace jsou jen od chlaďaře a od mladého,který toto dělal u Domanského s Citroenu(na automatu)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator