Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
felix81
25.01.2011 08:59 - Re: FAP - Filtr pevných částic
99
Krásné dopoledne přátelé. Nedá mi to abych nepřilil trochu nafty do této debaty. Můj názor na FAP je už určitě všeobecně známý (kdo četl mé příspěvky a byl na chatu ví) To že FAP udělá z velkých briket ještě menší brikety které zčásti lépe vychrchlám a méně se nalepí na moje krevní destičky je věc dobrá. O tom žádná. Ale hlavně přátelé když je někdo majitelem auta S FAPem tak je to jeho MAJETEK. tzn: S tím autem si může dělat co chce. Když si do auta bude zvracet, bude se sním fotit, spát, souložit, hrabat se v něm, stáčet tachometr atd. Je to čistě jeho věc. Když pak jeho vůz projde STK stím že brzdí, svítí, troubí, má ready nápravu a neohrožuje ostatní auta a lidi okolo ( což vyřazený FAP nedělá) tak by to dle mého názoru mělo bejt. Je to rozhodně lepší než když si iniciativní ekólog hlídá obezřetně svůj odbriketovač ale kašle na ostaní věci (brzdy, nápravy). Myslím si že k odvrácení nehody slouží dobré brzdy, náprava a v neposlední řadě schopnost řidiče. A né FAP. Majitel kterej si nechá Fap odstranit a pičítačově vyřadit za částku kterou zaplatí jen jednou a ty peníze které tímto vyřazením dál nemusí do toho znovu investovat (novej FAP a aditivum) vrazí do brzd a do náprav si nezaslouží lynčovat ale říct si: "dobrá, je to jeho rozhodnutí".
Shrnutí: Dokud FAP šlape tak jak má, tak neni důvod ho bourat. Až řekne "sbohem" říct mu totéž a už tam jinej nedávat. A na emisích dát Frantovi do kapsy na pivo.
Tak a teď mě zaházejte cihlama, šutrama či jinou kameninou, hlavně né FAPem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator